Продавец Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
113 отзывов
+380507715551
+380671923086
+380500121747
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина

Увага!!! Технологія Амістар

Увага!!! Технологія Амістар

Технологія Амістар Оригінальний азоксистробін, розроблений і виготовлений компанією «Сингента», лежить в основі «Технології Амістар», якій довіряють виробники протягом більше 15 років.

«Технологія Амістар» має більше 600 реєстрацій в більш ніж 40 різних складах, використовувалася на більш ніж 500 000 000 гектарів на 120 різних культурах і дала більше 250 мільйонів тонн додаткового врожаю.

Не дивно, що висока популярність «Технології Амістар» серед виробників стала причиною появи на ринку маси дешевших продуктів-дженериків, якість яких часто залишає бажати кращого.

Компанія «Сингента» провела аналіз 223 зразків, зібраних в 2010-2013 рр. в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (більшість зразків були зареєстровані в Китаї), Європі, Африці, на Близькому Сході і в Латинській Америці. Вибіркова сукупність складалася з 122 різних назв компаній, які або виготовляли, або продавали типові копії.

Тести проводилися в акредитованій лабораторії компанії «Сингента» в Швейцарії відповідно до встановлених протоколів стандартного тесту галузі для кожного тестованого властивості.

Яким же виявився склад дженериків? Результати аналізу показали, що 69% перевірених копій не відповідали зареєстрованим стандартам компанії «Сингента», тобто не містили те, що вказано етикетці, у зазначених кількостях.

Наприклад, на трьох зразках, виявлених в Китаї, стверджувалося, що вони містять 25% активної речовини азоксистробін. У результаті аналізу виявилося, що продукт не містив азоксистробін.

Крім того, виявлено відсутність багатьох спеціальних добавок, які поряд з діючою речовиною є необхідними компонентами продуктів «Технології Амістар». Її рецептури містять більш 200 допоміжних з'єднань, які допомагають активної речовини досягти мети і підвищити ефективність і безпеку препарату.

Наприклад, до складу концентрату суспензії (КС) оригінального продукту компанії «Сингента» Амістар 250, КС входить 25% активної речовини, 50% води і 25% допоміжних речовин: стимулятори, протівовспенівателі, протівозамерзающая добавка, протівосегрегаціонние добавки, диспергатори, антисептик. Останній запобігає розвитку мікробів, які можуть зашкодити іншим інгредієнтам.

Діюча речовина ― найважливіший інгредієнт у будь-якому складі, рецептура якого покликана забезпечити стабільність і ефективність действубщего речовини. Оскільки воно чутливе до сильних змін pH, у складі оригінального продукту «Сингента» присутній буферне речовина, контролююче рівень pH.

Обераючи продукт господар враховує безліч факторів, головне не забувати, що обераючи продукт ми обераємо кількість врожаю і його якість.

Другие статьи