Корзина
81 отзыв
380502702422
+380500119943
+380671923201
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина

Вероніка польова

Вероніка польова

Бур'яни відносяться до сімейства Норічниковиє


 

 

 

 

 

 

Культури

 

Найбільш часто зустрічаються на просапних культурах, зернових культурах, овочевих культурах.

 

Опис 

 

Польова . Сім'ядолі дрібні, округлі, трикутні, з явно вираженою серединної прожилком, короткочерешчатие. Листя лопатчате, злегка городчатиє, майже сидячі врозкид, відстовбурчені-волосисті, темно-зелені, часто з фіолетовим нальотом, злегка блискучі. 

Стебло найчастіше піднімають або прямостояче, часто гіллясте від підстави, заввишки до 20 см. Квітка 3 ... 4 мм, від білуватого до блакитного кольору, квітки ростуть в пазухах малоквіткових кистях.

 

Перська . Сім'ядолі від лопатчатої до трикутної форми, із закругленою верхівкою, короткочерешкові. Листя широко-яйцевидні, біля основи майже серцеподібні, кромка рівномірно-зубчаста, зубчики округлі, розсіяно відстовбурчені-волосисті, на коротких черешках. 

 

Стебла найчастіше по кілька штук разом, від повзучих до піднімають, прості або гіллясті, вкриті кучерявими волосками, висотою до 4 см. Квітка 8 ... 12 мм, небесно-блакитний, з жовтуватим зевом, пазушно- або поодиноко сидить на довгих квітконіжках.

 

Плющелістная. Сім'ядолі довжиною 8 ... 12, шириною 4 ... 6 мм, яйцеподібні, на черешках, вкритих короткими волосками. Листя сходів супротивні, довжиною 7 ... 12, шириною 6 ... 10мм, широкояйцевідниє, по краю рідко зубчасті, як і черешки, опушені. Епікотиль покритий волосками. Гіпокотиль блідо-зелений, зверху коротко опушене. Корінь стрижневий, тонко розгалужений. 

 

Стебло висхідне або лежаче, біля основи сільноветвістий, висота 10 ... 30 см. Листя округлі, верхні три- або п'ятилопатеве, біля основи злегка серцеподібні, з черешками. Квітки на довгих ніжках, що виходять з пазух середніх і верхніх листків. Віночок лілуватий або синій. Плід - майже куляста, багатонасінні коробочка. Насіння довжина 1,9 ... 2,6, ширина 1,7 ... 2,3, товщина 1,4 ... 1,9 мм. Маса 1000 насінин 2,8 ... 3,0 м

 

Біологія бур'яну 

 

Польова . Зимуючий однорічник. Сходи з'являються восени - навесні. Цвіте ранньою весною - восени. Плодючість 50 ... 100 насінин на рослину.

 

Перська . Однолітник. Сходи з'являються навесні, а в сприятливих умовах круглий рік, світлолюбний. Цвіте ранньою весною - восени. Плодючість 50 ...100 насінин на рослину.

Плющелістная . Однолітник, рідше двулетник. Сходи з'являються рано навесні, а велика частина в серпні - жовтні. Літньо-осінні сходи зимують. Цвіте в квітні - травні. Плодоносить у червні - липні. Свежесозревшіе насіння в той же рік проростають. Зростає на полях і луках, в садах і городах, в парках, серед чагарників, біля доріг.

 

Умови, що впливають на розвиток бур'яну 

 

Польова . Віддає перевагу помірно кислі, піщано-суглинисті грунти, багаті азотом.

Віддає перевагу багаті поживними речовинами, гумусні, суглинні грунту, багаті азотом.

Зростає в достатку на зволожених грунтах і в затінених місцях.

 

Препарати для боротьби

Предыдущие статьи