Корзина
82 отзыва
380502702422
+380500119943
+380671923201
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина

Капуста польова

Капуста польова

Бур'ян відноситься до сімейства Капустяні (Хрестоцвіті).

 

 

 

 

 

 

 

Культури

 

Засмічує ярі зернові, просапні.

 

Опис 

 

Стебло пряме, гіллясте довжиною 75 ... 100 см. Корінь тонкий. Нижні листя черешкові, ліровидні-перістонадрезние, зелені, опушені, верхні - Стеблеві сидячі, яйцевидні з глибоко-серцеподібною, стеблобгортною підставою, сизі, голі або злегка опушені. 

Суцвіття кистевидное, квітки актиноморфні, четирехчленние, пелюстки золотаво-жовті, розташовані хрестоподібно, чашолистки до кінця цвітіння горизонтально відхиляються. Плід - стручок, з довгим подовжено-конічним або шиловидним носиком, нижня частина стручка багатосім'яна, що розкривається, верхня (носик) - односемянная, не розкриваються. Насіння кулясті, злегка здавлені, від червонувато-коричневих до червонувато-чорних, матові, з мелкосетчатой ​​поверхнею.

 

Біологія бур'яну 

 

Яровий однорічник.

Сходи з'являються навесні, в лісовій зоні - протягом усього вегетаційного періоду. Сходи, що з'явилися восени, зазвичай не зимують. Цвіте в травні-серпні, плодоносить у липні-вересні. Максимальна плодючість однієї рослини до 20 тис. Насінин. Насіння має високу схожість, проростають з глибини не більше 5 ... 6 см, зберігає схожість в грунті до 6 років.

 

Умови, що впливають на розвиток бур'яну 

 

Мінімальна температура проростання насіння 3 ... 4 ° С.

 

Препарати для боротьби

 

Предыдущие статьи