Корзина
89 отзывов
380502702422
+380500119943
+380671923201
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина

Парша яблуні

Парша яблуні

Сприйнятливість сортів

 

Одні і ті ж сорти в різних областях мають різну поражаемостью паршею. В умовах Півдня Росії імунними до парші сортами вважаються такі сорти: Прима, Ліберті, Голд Раш, Флоріна, Василиса, Дейтон, Інтерпрайз, Ред Фрі, Світанок, Фортуна, Союз, Прайм і ін. Проводиться селекційна робота зі створення тріплоідний стійких до парші форм , що мають ген імунітету в гомозиготному стані.

 

Заходи захисту

 

Почніть обробку з фунгіциду ХОРУС, ВДГ

·         Профілактичні обробки : інтервал між обробками - 7-10 днів, починаючи з фази «зелений конус».

·         Куратівние обробки (тільки при наявності апаратури зі спостереження за розвитком парші або за сигналами служби прогнозу): протягом 36 годин після надходження сигналу про початок зараження.

ХОРУС, ВДГ має високу ефективність при знижених температурах повітря (від + 3 ° С до + 10 ° С). Уникайте обприскувань фунгіцидом ХОРУС, ВДГ при температурі повітря понад + 22 ° С!

Продовжіть обробку фунгіцидом СКОР, КЕ :

·         Програма профілактичних обробок : з інтервалом 7-10 днів, починаючи з фази рожевого бутона до фази діаметр плодів 10 мм, 10-14 днів в наступні фази розвитку яблуні. Допускаються обробки в період цвітіння.

·         Програма обробок по сигналізації (тільки при наявності апаратури зі спостереження за розвитком парші або за сигналами служби прогнозу): обробку проводити не пізніше, ніж через 96 годин після початку інфікування.

·         Рекомендується блок обробок фунгіцидом СКОР, КЕ або чергування з препаратами інших хімічних класів. У разі проведення блоку обробок фунгіцидом СКОР, КЕ продовжити обробки фунгіцидами іншого хімічного класу в повній нормі витрати не пізніше, ніж через 8 днів після останньої обробки фунгіцидом СКОР, КЕ .

·         У випадках епіфітотійного розвитку хвороби , а також для захисту чутливих до парші сортів, якщо застосовується контактний фунгіцид: препаратом СКОР, КЕ (0,2 л / га) + контактний фунгіцид (75% звичайної норми). Інтервал між обприскуваннями - 7-10 днів.

У період дозрівання плодів після проведення обробок фунгіцидами ХОРУС, ВДГ і СКОР, КЕ слід проводити обприскування фунгіцидами з інших хімічних класів або чергування з ними.

Другие статьи