Продавец Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
113 отзывов
+380507715551
+380671923086
+380500121747
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина

Альфахимгруп

Компанія «Альфа ХІМГРУП» працює на українському ринку близько 10 років і спеціалізується на виробництві засобів захисту рослин, мікродобрив, а порівняно недавно почала пропонувати і насіння соняшнику, кукурудзи, пшениці, сої та інших культур.
ТОВ «Альфа ХІМГРУП» було створено близько 12 років тому. Компанія почала свою діяльність з виробництва мікродобрив і засобів захисту рослин. Порівняно недавно підприємство «Альфа ХІМГРУП» почало пропонувати також насіння пшениці, ячменю, кукурудзи, сої та соняшнику власного виробництва під маркою «Альфа Насіння». Вся продукція відповідає міжнародним та українським стандартам і випускається за ліцензією зарубіжних фірм.
«Альфа ХІМГРУП» бере участь у спеціалізованих сільськогосподарських виставках, представляючи свою продукцію і проводячи семінари та презентації для аграріїв. Зокрема, під час виставки «ІнтерАГРО» були представлені нові продукти під маркою «Альфа Насіння» і мікродобрива.
У різних регіонах України компанія «Альфа ХІМГРУП» організувала кілька десятків демонстраційних майданчиків, засіяних насінням власного виробництва. На полях висаджується кукурудза, соняшник, соя та інші культури. Для представників фермерських господарств організовуються виїзні семінари та Дні відкритих дверей, в ході яких аграрії можуть познайомитися з усією гамою продукції, що випускається компанією.
ТОВ «Альфа ХІМГРУП» випускає мікродобрива, засоби захисту рослин та насіння. Для зручності споживачів не так давно був освоєний випуск гербіцидів, фунгіцидів, регуляторів росту, в невеликих упаковках, зручних для застосування на присадибних ділянках та у фермерських господарствах.
Мікродобрива: «Альфа Гроу Екстра». Препарат у вигляді водного розчину фасується в ємності об'ємом від 5-ти до 1000 літрів і призначений для підгодівлі десятків видів рослин, включаючи овочеві та зернові культури на різних етапах розвитку. Крім комплексних складів під маркою «Альфа Гроу Екстра» випускаються добрива зі збільшеним вмістом азоту, бору, заліза, калію та інших елементів.
Засоби захисту рослин: «Альфа-Бригадир», «Альфа-Дикамба», «Фенікс», «СуперБізон», «Гладіатор», «Еталон» і т.п. Препарати призначені для захисту врожаю від шкідників, знищення бур'янів, боротьби з різними захворюваннями.
1 2 ... 4