Корзина
95 отзывов
+380507715551
+380500119943
+380671923201
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
Купить Прилипач Супер ПАВ

Купить Прилипач Супер ПАВ

 • В наличии

149,51 грн.

+380500119943
 • +380671923201
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • +380500121747
 • +380671923086
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купить Прилипач Супер ПАВ
Купить Прилипач Супер ПАВВ наличии
149,51 грн.
Купить
+380500119943
 • +380671923201
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • +380500121747
 • +380671923086
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
Описание
Информация для заказа

Механізм дії:


Супер ПАВ, шляхом зміни характерного поведінки властивостей води на змочуються поверхнях, призводить до поліпшення розподілу робочого розчину.

Норма витрати робочого розчину встановлюється в залежності від виду культури, локалізації шкідливого об'єкта (бур'яни, шкідники, хвороби), площі листа, стебловий маси і дисперсності розпилення. Концентрація Супер ПАР в робочої рідини повинна становити - 0,1%, середня норма 0,2 л / га.


Властивості і переваги:


Супер ПАР - є класичним ад'ювантом - речовиною, для додання робочого розчину, більш якісних характеристик.

Супер ПАР, не змінюючи хімічних властивостей води, сприяє зниженню поверхневого натягу робочого розчину на оброблюваних поверхнях. Дана властивість, сприяє більш якісному покриттю одиниці площі, однакового обсягу води.


Надані ад'ювантом параметри водного розчину, характеризуються такими позитивними властивостями як:

Розтікання - здатність до переборення утримують, міжмолекулярних сил краплі розчину на плоскій поверхні, а також на ворсіністой структурі.
Змочуваність - прояв гидрофильности до оброблюваних поверхонь. Багато культур мають своєрідний кутикулярний шар, що виконує різноманітні функції. При обробці, такі поверхні, виявляють гідрофобні властивості (відштовхування, скачування крапель).
Утримання - характерність зберігати зональну локалізацію після обробки.
Проникання - здатність проникати в більш складні анатомо-морфологічні частини поверхні, завдяки високій плинності. Завдяки цій властивості, робочий розчин потрапляє, в щільно розташовані межкутікулярние проміжки, збільшуючи біологічеcкую функцію пестицидів.
Розпорошені краплі, при цьому, мають досить високу кінетичну енергію. У момент зіткнення з поверхнями під різними кутами, останні як правило, відштовхуються. Завдяки відсутності пружною властивості, розчини з Супер ПАВом затримуються на поверхні. При такій обробці більшу кількість препарату залишається на поверхні рослини, а не на грунті.

Зверніть увагу:

не використовувати Супер ПАР з препаратами, які використовуються на водних об'єктах!


Етоксілати ізодецилового спирту, є нейтральною речовиною, він не змінює рН значення робочого розчину.

Більш перспективно використовувати Супер ПАР з контактними гербіцидами, інсектицидами та фунгіцидами, що пояснюється більшою площею покриття.

Крім поліпшених властивостей по локалізації робочого розчину на поверхні оброблюваних об'єктів, Супер ПАР підвищує проникнення пестицидів з системним механізмом дії. Найбільш сильний ефект, як в біологічній, так і в економічній площині, роль ПАВов збільшується при використанні препаратів з надзвичайно низькою нормою витрати на гектар (5-30 г). При цьому, істотно вирівнюється нерівномірність розподілу зазначених доз по площі.

 

Підвищуючи площа покриття робочим розчином поверхні рослини, надається можливість обгрунтовано знизити кількість робочого розчину на гектар. Завдяки цьому, знижуються витрати на транспортування і заправку обприскувача водою, що особливо актуально при великих площах і суттєвою віддаленості від джерела водопостачання.

Завдяки набутими властивостями, робочий розчин з використанням Супер пава, в порівнянні з традиційною технологією позакореневих підживлень, більш екологічно безпечний, тому що дозволяє використовувати менший обсяг (на 10-15%) пестицидів, при збереженні якісних властивостей.


Рекомендації щодо застосування:

Норма витрати робочого розчину встановлюється в залежності від виду культури, локалізації оброблюваного об'єкта (бур'яни, шкідники, хвороби), площі лист-стебловий маси і дисперсності розпилення.

Концентрація Супер пава в робочому розчині повинна становити - 0,1%.


Правила приготування робочого розчину:

 

Наповнити бак обприскувача на 90 -95%.
Додати розрахункову кількість Супер пава.
Додати або продовжити наповнення бака.
Закрити кришку бака. Продовжити процес перемішування до повного витрачання робочого розчину.
При використанні авіації і самохідних обприскувачів, дотримуватися зазначену інструкцію при відповідних конструктивних особливостях заповнення ємності з робочим розчином.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

ІІІ клас (помірно токсичні).

 • Цена: 149,51 грн.