Корзина
95 отзывов
+380507715551
+380500119943
+380671923201
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
Купить Гербицид Гоал

Купить Гербицид Гоал

 • В наличии

от 1 161,90 грн.

+380500119943
 • +380671923201
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • +380500121747
 • +380671923086
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купить Гербицид Гоал
Купить Гербицид ГоалВ наличии
от 1 161,90 грн.
Купить
+380500119943
 • +380671923201
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • +380500121747
 • +380671923086
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
Описание
Характеристики
Информация для заказа

 

Гербіцид Гоал 2Е ЕС к.е. проти двудольних і злакови на Цибулі

Вміст діючої речовини

240 г/л оксифлуорфену

Хімічна група

Дифенілефіри

Препаративна форма

Концентрат емульсії

Клас токсичності

Класифікація ВООЗ: III

Упаковка

5 л

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

 • Широке вікно застосування
 • Швидкий візуальний прояв дії
 • Не має післядії у сівозмініІнтрукція по використанню препарату Гоал

Культура

Норма витрати препарату

Шкідливі об’єкти

Спосіб та термін застосування, обмеження

Кратність обробок (термін очікування)

Соняшник

0.8-1.0 л/га

Однорічні дводольні та деякі злакові бур`яни

Обприскування після висівання але до сходів культури

1 (-)

Цибуля (з цибулин)

0.5-1.0 л/га>

Обприскування через 3-5 днів після посіву. Забороняється реалізація цибулі „на перо”

1 (-)

Цибуля

0.5-1.0 л/га

Обприскування у фазу 1-2-х листків культури після появи сходів бур’янів. Забороняється реалізація цибулі „на перо”

1 (-)

Цибуля

0,2+0,3+0,5 л/га

Дробне внесення. Перша обробка в нормі 0,2 л/га в фазу 1-2 листків культури при появі сім’ядолей бур’янів. Друга обробка в нормі 0,3 л/га через 7-10 днів. Третя обробка в нормі або 0,5 л/га через 7-10 днів після другої обробки. Загальна норма витрати препарату за сезон не повинна перевищувати 1,0 л/га

3 (-)

Цибуля (присадибні ділянки)

5-10 мл/сотку

Обприскування у фазу 1-2-х листків культури з витратою робочого розчину 6-8 л/сотку. Забороняється реалізація цибулі „на перо”

1 (-)

Яблуня

4.0-5.0 л/га

Направлене обприскування весною вегетуючих бур’янів при висоті 10-15 см 1 (-) Лісове господарство 2.0-4.0 л/га Досходове обприскування ґрунту або післясходове обприскування після закінчення росту сіянців

1 (-)

Лісове господарство

2.0-4.0 л/га

Досходове обприскування ґрунту або післясходове обприскування після закінчення росту сіянців

1 (-)

Лісове господарство

6.0-8.0 л/га

Обприскування до початку або після закінчення росту саджанців

1 (-)

 

Механізм дії:

Гоал 2Е, к.е. ― гербіцид контактної дії, діюча речовина якого, оксифлуорфен, належить до групи дифенілефірів. Гербіцид діє на рослини бур’янів при нанесенні безпосередньо на листову поверхню рослин, або через грунт. При нанесенні на грунт, гербіцид формує на його поверхні суцільну плівку, при контакті з якою нові сходи рослин бур’янів зазнають дії препарату. Діюча речовина препарату, оксифлуорфен, пошкоджує стінки клітин рослин, що призводить до обезводнювання та відмирання тканин.

Сумісність з іншими препаратами:

У разі потреби гербіцид Гоал 2Е, к.е. можна застосовувати в суміші з іншими гербіцидами (зокрема на основі гліфосату та ацетохлору). Препарат можна застосовувати в інтегрованих програмах з ґрунтовими гербіцидами, зокрема при застосуванні на посівах цибулі в програмах дробного внесення. На посівах цибулі, в залежності від характеру забур’яненості, для розширення спектру дії гербіциду рекомендується суміш з препаратами на основі флуроксипіру або клопіраліду. При наявності в посівах злакових бур’янів препарат можна змішувати з наявними протизлаковими гербіцидами. У разі застосування препарату в сумішах необхідно також враховувати регламенти застосування іншого(их) препарату(ів), що додає(ю)ться до суміші (термін застосування, культури і т.і.). Перед приготуванням робочого розчину в суміші з іншими препаратами, рекомендується перевірити фізичну змішуваність препаратів у малій ємкості.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Наповнити до половини бак обприскувача водою та додати необхідну кількість препарату Гоал 2Е, к.е. При безперервному перемішуванні заповнити повністю бак обприскувача. Щоб уникнути блокування розпилювачів, для приготування робочого розчину препарату рекомендується використовувати чисту воду. Не залишати на ніч готовий робочий розчин. Після закінчення роботи з препаратом необхідно ретельно очистити обприскувач та інше супутнє обладнання. Норма витрати робочого розчину при наземному обприскуванні 300-500 л/га. Рекомендується застосовувати щільові розпилювачі, що забезпечують середній або великий розмір крапель при обприскуванні. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників. Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води. Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавиць та окулярів. Не палити, не пити, не приймати їжу під час роботи з препаратом.

Особливості застосування:

Строки виходу людей на оброблені площі при виконанні механічних / ручних робіт, днів: 3/7 Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від 5 до 25°С.

Увага! Не застосовувати препарат на мокрих або пошкоджених рослинах, або на рослинах що знаходяться в стресовому стані (під час посухи, заморозків, вилягання, затоплення, після пошкодження комахами, хворобами або зазнали ушкоджень внаслідок застосування інших пестицидів). Рослини сприйнятливих видів бур'янів, що знаходяться у стадії активного розвитку від 2 до 8 справжніх листків є найчутливішими до дії препарату. У випадку застосування препарату для контролю більш розвинених рослин чутливих бур’янів, а також на тяжких ґрунтах, необхідно застосовувати вищу, з зареєстрованих, гектару норму препарату.

Спектр дії гербіциду:

Високу чутливість до дії препарату проявляють, серед інших, наступні види бур’янів: амброзія полинолиста, види вероніки, види гірчаків в т.ч березковидний, види лободи, види ромашки, види щириці, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, глуха кропива, грицики звичайні, дурман звичайний, жовтозілля звичайне, канатник Теофраста, курячі очка польові, кучерявець Софії, мак дикий, нетреба звичайна, осот городній, осот польовий (насіннєві сходи), паслін чорний, переліска однорічна, підмаренник чіпкий, плетуха звичайна, портулак городній, редька дика, резеда жовта, рутка лікарська, фіалка польова, чистечь однорічний. Середню чутливість до дії препарату проявляють, між іншими, наступні види бур’янів: березка польова, вівсюг звичайний, гібіск трійчатий, куряче просо, лисохвіст мишохвостиковий, пажитниця багатоквіткова, тонконіг однорічний, чина бульбиста. Низьку чутливість до дії препарату проявляють наступні види бур’янів: види зірочник середній, багаторічні злакові бур’яни та інші.

Швидкість дії препарату:

Ріст рослин чутливих бур'янів припиняється відразу ж після нанесення препарату на рослини. Остаточного контролю чутливих бур’янів можна очікувати через 2-3 дні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів, ступеню забур’яненості та кліматичних умов до, під час та після обприскування. Рослини малочутливих видів бур’янів залишаються в пригніченому стані, що знижує їхню конкурентоздатність в порівнянні з культурними рослинами.

Симптоми дії препарату:

Перші видимі симптоми дії препарату проявляються наступного дня після обприскування. Дія препарату проявляється в швидкому побілінні, висиханні та відмиранні листової поверхні рослин.

Період захисної дії препарату:

Препарат знищує рослини чутливих видів бур’янів, що були присутні під час обробки. Завдяки ґрунтовій дії, препарат також запобігає появі нових сходів чутливих видів бур’янів на протязі всього сезону вегетації культури.

Увага! При тривалих посухах на поверхні ґрунту можливе утворення тріщин, що призводить до руйнування захисної плівки препарату. В цьому випадку можлива поява нових сходів бур’янів, що проростають в місцях утворення таких тріщин в ґрунті.

Період захисної дії препарату:

Застосування препарату не створює загрози прояви фітотоксичної післядії на наступні культури в сівозміні. В разі потреби ліквідації плантацій рослин, що були обробленні гербіцидом Гоал 2Е, к.е. (наприклад загибель рослин після заморозків, посухи, епіфітотії та ін.), на тому самому полі, після виконання оранки можна вирощувати будь-які культури.

Попередження виникнення резистентності:

За тривалу практику застосування препарату не відмічено випадків виникнення резистентності у чутливих видів бур’янів.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

КупитьГербицид Гоал, средства защиты растений или посевной материал Вы можете в таких областях Украины как: Киевская, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,

Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,

Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая, Кировоградская, Закарпатская, Черниговская, Тернопольская,  Волынская,  Ивано-Франковска, Ровенская

Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействия на организмКонтактные
Препаративная форма  Водная суспензия
Химический составНеорганические
Производитель  Syngenta
Страна производительШвейцария
 • Цена: от 1 161,90 грн.