Корзина
99 отзывов
+380507715551
+380671923086
+380500121747
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
Купить Гербицид Дублон Голд

Купить Гербицид Дублон Голд

 • В наличии

от 5 865,77 грн./кг

+380671923086
 • +380500121747
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • +380671923201
 • +380500119943
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купить Гербицид Дублон Голд
Купить Гербицид Дублон ГолдВ наличии
от 5 865,77 грн./кг
Купить
+380671923086
 • +380500121747
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • +380671923201
 • +380500119943
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербіцид Дублон голд проти однорічних і багаторічних злакових, однорічних і деяких багаторічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи

Золото в нагороду за чисті поля

Культура

Норма витрати препарату, г/га

Спосіб і строки обробки

Кукурудза

50 ― 70 + 0,2 л/га ПАР Ад’ю, Р

Обприскування посівів у фазі 4 ― 10 листків культури (фаза 2-6 листків у однорічних та за висоти 10 ― 15 см багаторічних бур’янів)


 

Переваги препарату:

 • дуже широкий спектр дії завдяки комбінації двох діючих речовин, які взаємно доповнюють одна одну
 • тривалий період захисту культури
 • економічність у використанні завдяки низькій нормі витрати
 • сучасна, зручна у застосуванні, транспортуванні і зберіганні препаративна форма

Призначення:

системний гербіцид для боротьби з багатьма видами однорічних та багаторічних злакових, однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.

Діючі речовини:

нікосульфурон, 600 г/кг, та тифенсульфурон-метил, 150 г/кг.

Препаративна форма:

гранули, що диспергуються у воді.

Характеристика діючих речовин:

нікосульфурон і тифенсульфурон-метил належать до класу похідних сульфонілсечовин.

Спектр дії:

однорічні і багаторічні злакові, однорічні і деякі багаторічні дводольні бур’яни. В тому числі однорічні злакові: куряче просо, мишій (види), пальчатка кров’яна, вівсюг, просо смітне (посівне); багаторічні злакові: пирій повзучий, сорго алепське (гумай); однорічні дводольні: амброзія полинолиста, волошка синя, вика волохата, гірчак (види), гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, капуста польова, жовтозілля звичайне, лобода (види), кульбаба лікарська, осот городній, грицики звичайні, жабрій (види), редька дика, ромашка (види), чистець однорічний, щириця звичайна, талабан польовий, глуха кропива пурпурова; багаторічні дводольні: осот рожевий, молокан татарський, осот жовтий.

Механізм дії:

має системну вибіркову дію. Діючі речовини проникають у бур’яни через листки і коріння та рухаються ксилемою і флоемою. Вони пригнічують фермент ацетолактатсинтази, яка бере участь в синтезі незамінних амінокислот лейцину, ізолейцину і валіну, що викликає порушення процесу поділу клітин, зупинку росту і наступну загибель бур’янів.

Швидкість та ознаки впливу:

Дублон Голд проникає в рослину протягом 4 годин після обробки. Уповільнення росту бур’янів настає через декілька годин після поглинання ними препарату. Однак візуальні ознаки помітні через 5 ― 10 днів після обробки: різке уповільнення росту, антоціанове забарвлення листків, знебарвлення жилок, хлороз листків, відмирання точок росту, некроз тканин. Листя бур’янів стає хлоротичним протягом 1 ― 3 тижнів після обробки, точки росту поступово відмирають, і рослини гинуть. Повна загибель бур’янів настає через 15 і більше днів, залежно від погодних умов у момент обробки (вологість повітря, температура), видового складу бур’янів та фази їхнього розвитку. Перерослі чи менш чутливі до гербіциду бур’яни не гинуть, але припиняють подальший розвиток і не чинять впливу на врожайність культури.

Для захисту насіння та сходів кукурудзи від шкідників використовуйте протруйник Табу

Період захисної дії:

Дублон Голд здебільшого добре знищує тільки ті бур’яни, які вже проросли чи проростають на момент обробки. У вологих умовах посилюється ґрунтова дія гербіциду, і він контролює бур’яни по сходах протягом (максимум) трьох тижнів.

Інструкція по використанню гербіцида Дублон Голд

Дублон Голд зареєстрований для застосування в посівах кукурудзи (крім кукурудзи на олію). Обприскування посівів проводять у фазі 4-10 листків культури, за висоти пирію повзучого 10 ― 15 см, у фазі 1 ― 4 листків однорічних дводольних і злакових бур’янів.

Рекомендована норма витрати Дублону Голд – 50 ― 70 г/га з додаванням 200 мл/га поверхнево-активної речовини Ад’ю. За сезон дозволено проводити одну обробку.

Обмеження щодо сівозміни:

за дотримання регламентів застосування Дублон Голд нефітотоксичний для кукурудзи. Можливе пошкодження наступних культур на лужних ґрунтах, а також якщо між використанням гербіциду і висівом наступної культури тривала суха погода. За нормальної ротації сівозміни обмежень для наступних культур немає. Однак у разі потреби пересіву площ, оброблених Дублоном Голд, пересівання проводять тільки кукурудзою.

Сумісність:

Дублон Голд з гербіцидами (наприклад Балерина) та з інсектицидами класу піретроїдів. Не слід змішувати Дублон Голд з фосфорорганічними інсектицидами, щоб уникнути пошкодження культурних рослин.

Приготування робочого розчину:

відміряють потрібну кількість Дублону Голд на одну заправку обприскувача. Для приготування маточного розчину препарату місткість (відро) наповнюють на 1/4 водою, потім додають відміряну кількість гербіциду, ретельно перемішують, доливають водою до 3/4 об’єму. Далі бак обприскувача наповнюють наполовину водою, включають мішалку, вливають в нього маточний розчин гербіциду, додають відповідну кількість Ад’ю, доливають водою до повного об’єму.

Селективність:

щодо рекомендацій про використання препарату на чутливих гібридах та деяких лініях, звертайтесь до компаній-оригінаторів насіння.

Важливо!

Ад’ю слід додавати в бак обприскувача в останню чергу, інакше, внаслідок утворення рясної піни, частина розчину може вилитися з бака.

Витрата робочої рідини:

200 ― 300 л/га.

Упаковка:

флакон, що містить 750 г препарату.

Остерегайтесь подделок, покупайте сертифицированное!

Купить Гербицид Дублон Голд, средства защиты растений или посевной материал Вы можете в таких областях Украины как: Киевская, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,

Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,

Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая, Кировоградская, Закарпатская, Черниговская, Тернопольская,  Волынская,  Ивано-Франковска, Ровенская

Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействия на организмКонтактные
Препаративная форма  Водная суспензия
Химический составНеорганические
Производитель  Август
Страна производительБеларусь
 • Цена: от 5 865,77 грн./кг