Продавец Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
110 отзывов
+380507715551
+380671923086
+380500121747
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
Купить Гербицид Деметра

Купить Гербицид Деметра

 • В наличии

от 942,51 грн.

+380671923086
 • +380500121747
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • +380671923201
 • +380500119943
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купить Гербицид Деметра
Купить Гербицид ДеметраВ наличии
от 942,51 грн.
Купить
+380671923086
 • +380500121747
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • +380671923201
 • +380500119943
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербіцид Деметра для боротьби з однорічними дводольними, в тому числі стійкими до 2,4-Д, та деякими багаторічними коренепаростковими бур’янами

Реальне знищення берізки та підмареннику

Культура

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб і строки обробки

Пшениця озима

0,35 ― 0,5

Обприскування з фази кущіння до фази прапорцевого листка у культури (після появи берізки польової). Озимі обробляють навесні

Ячмінь ярий

0,35 ― 0,5

Обприскування у фазі кущіння культури

Цибуля

0,4 ― 0,5

Обприскування у фазі 1 ― 2 справжніх листків культури


 

Переваги препарату:

 • неперевершена ефективність проти підмаренника чіпкого та берізки польової
 • можливість застосування за появи повторних сходів підмаренника чіпкого
 • широкий діапазон строків внесення ― до фази прапорцевого листка зернових
 • відсутність обмежень для наступних культур у сівозміні

Призначення:

селективний післясходовий гербіцид проти однорічних дводольних, у тому числі стійких до 2,4-Д, та деяких багаторічних коренепаросткових бур’янів у посівах зернових культур та цибулі.

Діюча речовина:

флуроксипір-мептил, 350 г/л.

Препаративна форма:

концентрат, що емульгується.

Характеристика діючої речовини:

флуроксипір належить до похідних піридилоксиоцтової кислоти, володіє системною дією.

Спектр дії:

чутливими до Деметри видами (біологічна ефективність – понад 90%) є: підмаренник чіпкий, берізка польова, гірчак березкоподібний, жабрій (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохія вінична, паслін чорний, кульбаба лікарська та ін.

Серед помірно чутливих видів (біологічна ефективність – менше 85%): вероніка (види), спориш, рутка лікарська, кропива жалка, курячі очка польові, соняшник (падалиця), шпергель польовий, гикавка польова, фіалка (види), роговик польовий, глуха кропива (види), борщівник (види).

Слабочутливі види (для надійнішого знищення цих видів на зернових культурах рекомендують застосовувати Деметру в суміші з Балериною): осот (види), лобода біла, мак дикий, ромашка непахуча, грицики, гірчиця польова, амброзія полинолиста, гірчак шорсткий та почечуйний.

Механізм дії:

флуроксипір швидко, протягом 1 години, поглинається листками бур’янів, а також частково абсорбується корінням з ґрунту. Він активно переміщується флоемою та ксилемою, розподіляється всією рослиною, в тому числі в точках росту, порушуючи розвиток клітин, та впливає на процеси росту в цілому.

Швидкість і симптоми впливу:

перші ознаки пригнічення бур’янів, за сприятливих умов, проявляються через декілька годин після застосування гербіциду. Протягом першої доби після обробки спостерігається зупинка росту бур’янів, через 3 ― 4 дні – знебарвлення і скручування листків, а потім – скорочення міжвузлів. Повна загибель бур’янів настає через 2 ― 3 тижні.

Інструкція по використанню гербіцида Деметра

Деметру на зернових культурах можна застосовувати з фази початку кущіння до кінця трубкування культури, без ризику її пошкодження чи зниження врожаю, на цибулі – у фазі 1-2 справжніх листків культури. Більшість видів однорічних дводольних бур’янів найбільш уразливі до дії гербіциду в стадії від 2 до 10 листків (висота – 5 ― 10 см). Багаторічні бур’яни на момент обробки мають досягти фази розетки – початок стеблування і висоти 10 ― 15 см. Мінімальну норму витрати препарату використовують на ранніх стадіях розвитку бур’янів і за слабкого ступеня забур’яненості.

Максимальне дозування застосовують за сильної засміченості підмаренником чіпким, у разі, коли бур’яни переросли, а також за несприятливих погодних умов, в оптимальний щодо строків момент для обробки.

Обмеження щодо застосування:

відсутні, Деметру можна застосовувати в сівозмінах усіх типів.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

оптимальною умовою для застосування Деметри є температура 8 ... 25°С та кількість ґрунтової вологи, сприятливої для розвитку рослин. Використання препарату в холодну погоду ефективне, проте його дія при цьому затримується.

Сумісність:

препарат сумісний у бакових сумішах з гербіцидами (наприклад Бомба, Балерина, Міура), а також з фунгіцидами (наприклад Колосалем Про) та інсектицидами (Брейк, Борей).

Витрата робочої рідини:

200 ― 300 л/га.

Упаковка:

каністри – 5 л.

Остерегайтесь подделок, покупайте сертифицированное!

Купить Гербицид Деметра, средства защиты растений или посевной материал Вы можете в таких областях Украины как: Киевская, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,

Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,

Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая, Кировоградская, Закарпатская, Черниговская, Тернопольская,  Волынская,  Ивано-Франковска, Ровенская

Основные
Производитель  Август
Страна производительБеларусь
Препаративная форма  Водная суспензия
Характер действия пестицидаИзбирательного 
Химический составНеорганические
Пользовательские характеристики
Тип воздействия на организмКонтактные
 • Цена: от 942,51 грн.