Корзина
82 отзыва
380502702422
+380500119943
+380671923201
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
Купить Гербицид Естерон

Купить Гербицид Естерон

 • В наличии

от 249,60 грн.

+380500119943
 • +380671923201
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • +380500121747
 • +380671923086
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купить Гербицид Естерон
Купить Гербицид ЕстеронВ наличии
от 249,60 грн.
Купить
+380500119943
 • +380671923201
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • +380500121747
 • +380671923086
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

 

Гербіцид Естерон 600 ЕС, к. е. для захисту від дводольних бур'янів в посівах кукурудзи та зернових культур. 

Вміст діючої речовини

905 г/л 2–етилгексилового ефіру; 2,4–дихлорфеноксиоцтової кислоти, у кислотному еквіваленті — 600 г/л

Хімічна група

Похідні арилоксиалканкарбонової кислоти

Препаративна форма

Концентрат емульсії

Клас токсичності

Класифікація ВООЗ: III

Упаковка

20 л

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

 • Швидке проникнення в рослину бур’яну
 • Швидка поява візуальних симптомів
 • Ідеальний партнер для бакових сумішей
 • Попереджує виникнення резистентності до препаратів із групи сульфонілсечовин
 • Не має обмежень для наступних культур у сівозміні

 

Інструкція по використанню препарату Естерон

Культура

Норма витрати, л/га

Шкідливий об‘єкт

Спосіб, час обробки, обмеження

Термін очікування (Максимальна кратність обробок)

Пшениця озима та яра, ячмінь озимий та ярий

0,6-0,8

Однорічні та деякі багаторічні (осот рожевий)
двосім’ядольні бур’яни

Обприскування у фазу кущення до виходу в трубку культури

- (1)

Кукурудза

0,7-0,8

Обприскування у фазу 3-5 листків культури

- (1)

 

Механізм дії препарату:

Eфір швидко поглинається листям та за допомогою флоемної та ксилемної систем переміщується до меристемних тканин (точок росту) всієї рослини, а також до нових органів, що утворюються. Діюча речовина препарату діє за принципом ауксину, натурального гормону, що присутній в рослині, але накопичується в значно більших кількостях, ніж натуральний ауксин індолооцтова кислота. Період напіврозпаду діючої речовини триває довше в порівняні з розкладом натурального ауксину. Діюча речовина препарату порушує процес метаболізму азоту та синтез ферментів. Таким чином, при обробці гербіцидом Естерон 600 EC, к.е. в рослинах відбувається перенасичення синтетичними гормонами, що призводить до нерівномірного росту клітин та послідуючої загибелі рослин. Препарат не змивається дощем вже через 1 годину після обприскування.

Сумісність з іншими препаратами:

Естерон 600 EC, к.е. має добру фізичну сумісність з основними гербіцидами, що застосовуються на зернових проти широколистих бур’янів. Препарат також можна змішувати з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину з суміші препаратів рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємкості. Дотримуйтесь рекомендацій щодо змішування та регламентів застосування всіх інших препаратів суміші.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину:

Для отримання стабільного та високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість гербіциду Естерон 600 EC, к.е. перемішати протягом 10- 15 секунд. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак оприскувача водою до повного об‘єму. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Робочий розчин не залишати в бакові обприскувача на ніч. Після застосування препарату обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. Норма витрати препарату згідно регламентів. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників. Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води. Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавиць та окулярів. Не палити, не пити, не вживати їжу під час роботи з препаратом.

Рекомендації щодо підвищення ефективності препарату:

Oптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25°С. Запобігайте застосуванню препарату зразу ж після заморозку або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку. Обприскування проводити в момент активного росту бур'янів у фазу 2-10 листків у однорічних, та 10-15 см (розетка) у багаторічних дводольних бур'янів. УВАГА! Не застосовувати препарат на посівах, що знаходяться у стресовому стані (наприклад під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, при пошкодженні приморозками, шкідниками, хворобами і т.ін). Норма витрати робочого розчину 150-400 л/га. Для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Рекомендується застосовувати щільові (плоскоструменеві) розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

Селективність дії препарату:

При застосуванні в рекомендованих нормах та строках гербіцид Естерон 600 EC, к.е. має високий ступінь селективності до зернових та кукурудзи.

Швидкість дії препарату:

Перші ознаки дії препарату помітні через 12-18 годин після обприскування. Остаточного знищення бур'янів можна очікувати через 2-3 тижні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів під час обприскування, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час та після обприскування та ін.

Симптоми дії препарату:

Потовщені, зігнуті та скручені пагони, стебла та листя, вузькі листки з твердими наростами, гофроване листя, тверді нарости та тріщини на стеблах.

Період захисної дії:

Препарат Естерон 600 EC, к.е. контролює рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були наявні під час обприскування.

Обмеження щодо сівозміни:

Відсутні. У разі потреби ліквідації плантацій рослин, що були оброблені гербіцидом Естерон 600 EC, к.е. (наприклад загибель рослин після заморозків, посухи, ураження хворобами та ін.), на тому самому полі після виконання оранки можна вирощувати будь-які культури.

Попередження виникнення резистентності:

Випадки резистентності в Україні не відомі. За механізмом дії згідно класифікації HRAC діюча речовина препарату відноситься до групи О.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

Остерегайтесь подделок, покупайте сертифицированное!

Купить Гербицид Естерон, средства защиты растений или посевной материал Вы можете в таких областях Украины как: Киевская, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,

Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,

Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая, Кировоградская, Закарпатская, Черниговская, Тернопольская,  Волынская,  Ивано-Франковска, Ровенская

 

 

Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействия на организмКонтактные  
Препаративная форма  Водная суспензия
Химический составНеорганические
Производитель  Syngenta
Страна производительШвейцария
 • Цена: от 249,60 грн.