Корзина
89 отзывов
380502702422
+380500119943
+380671923201
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
Купить Гербицид Сальса

Купить Гербицид Сальса

 • В наличии

от 25 468,75 грн./кг

+380500119943
 • +380671923201
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • +380500121747
 • +380671923086
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купить Гербицид Сальса
Купить Гербицид СальсаВ наличии
от 25 468,75 грн./кг
Купить
+380500119943
 • +380671923201
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • +380500121747
 • +380671923086
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербицид Сальса для знищення дводольних бурянів у посівах ріпаку

 

- Забезпечує високоефективний післясходовий контроль хрестоцвітих та інших видів двосім’ядольних бур’янів у посівах ріпаку

- Широке вікно та температурний режим застосування

- Безпечний для ріпаку та наступних культур у сівозміні

- Ідеальний для використання в комбінованих програмах захисту

Для борьбы с бактериозами используйте био фунгицид Фитолавин

Опис препарату

Сальса ― найкращий та єдиний вибір для післясходового контролю в посівах ріпаку капустяних бур’янів (наприклад, гірчиця польова, грицики звичайні, талабан польовий, кучерявець Софії) , а також інших проблемних бур’янів, таких як види герані та ін.

Етаметсульфурон-метил – діюча речовина гербіциду Сальса® ― це перший представник сульфонілсечовин для захисту посівів ріпаку, який відповідно представляє новий механізм дії в посівах цієї культури.

Завдяки високій активності проти широкого спектру бур’янів Сальса® рекомендується як інструмент для покращення та розширення можливостей гербіцидного захисту цієї культури. 

Механізм дії

Етаметсульфурон-метил є високоселективною по відношенню до ріпаку діючою речовиною, володіє системною дією та швидко проникає в рослини бур’янів. Здатний проявляти як листкову, так і грунтову активність, тобто проникати крізь листя та поглинатися кореневою системою бур’янів. Активний як за теплих, так і за прохолодних умов, і може бути використаний як восени, так і навесні.

Після обробки етаметсульфурон-метил поглинається переважно листками і протягом кількох годин переміщується по рослині, що призводить до зупинки поділу клітин у точках росту (пагонів та коріння).

Етаметсульфурон-метил інгібує ензим ацетолактатсинтазу (АЛС), внаслідок чого в рослинах бур’янів відбувається блокування синтезу важливих амінокислот (валіну, лейцину та ізолейцину).

Чутливі види бур’янів зупиняються в рості, припиняють конкурувати з культурою за елементи живлення, воду та освітлення. Видимі симптоми дії гербіциду проявляються через 7-10 днів у вигляді припинення росту, пожовтіння, хлорозу та некрозу листків.

Загибель бур’янів настає через 15 та більше днів (залежно від кліматичних умов, норми внесення та фази розвитку бур’янів на момент обприскування).

 Спосіб та рекомендації щодо застосування гербіциду Сальса

Сальса ― гербіцид для післясходового використання на посівах озимого та ярого ріпаку для контролю широкого спектру двосім’ядольних бур’янів, т.ч. капустяних.

Рекомендується застосовувати Сальсу 75 з.п. на ріпаку (озимому та ярому) від стадії сім’ядолей (BBCH10) до 8-ми листків культури (BBCH18).

Для досягнення максимального ефекту гербіцид рекомендується використовувати на ранніх стадіях розвитку бур’янів (сім’ядолі ― 4 листки), коли в грунті достатньо вологи для їхнього росту та розвитку і коли вони не перебувають в стані стресу внаслідок несприятливих умов, пошкодження шкідниками чи попереднього застосування гербіцидів.

 

Рекомендації до застосування Сальси

Однократна обробка:

Сальса 20–25 г/га + Тренд® 90 200 мл/га

Норма виливу робочого розчину – 200-300 л/га.

 

Стадія розвитку бур’янів

Високий рівень біологічної ефективності досягається в разі обробки бур’янів на ранніх стадіях їх розвитку (сім’ядолі – 4 листки).

Посіви ріпаку озимого рекомендується обробляти в осінній період від появи основної маси сходів культури (сім’ядоль (BBCH10) ― до 8 листків (BBCH18), та в ранні фази розвитку бур’янів.

Загалом кінцевий результат залежить від ряду чинників, в т.ч. видового складу, рівня засмічення, стадії розвитку бур’янів, погодних умов та конкурентної здатності посівів ріпаку.

 

Cпектр контрольованих видів

Сальса ― унікальний гербіцид для контролю основних видів широколистих бур’янів в посівах ріпаку.

Здатний контролювати більше 20 видів бур’янів, що належать до родини капустяних (хрестоцвітих), зонтичних, геранієвих та деяких інших.

Чутливі види бур’янів: Щириця звичайна, Амброзія полинолиста, Роман польовий, Грицики звичайні, Кучерявець Софії, Жабрій звичайний, Герань розсічена, Герань ніжна, Герань маленька, Герань округлолиста, Ромашка лікарська, Триреберник непахучий, Гірчиця польова, Зірочник середній, Талабан польовий, Гусимець Таля

Середньо-чутливі види бур’янів: Лобода біла, Паслін чорний, Петрушка собача, Берізка польова, Рутка лікарська, Галінсога дрібноквіткова, Кропива стеблеобгортаюча, Кропива глуха, Гірчак березковидний, Гірчак почечуйний

Малочутливі види бур’янів (відмічається ефект пригнічення): Підмаренник чіпкий, Мак дикий, Редька дика, Волошка синя, Вероніка. види, Фіалка, види

Ефект пригнічення проявляється в візуальному зменшенні конкурентноздатності бур’янів (пригнічення, відставання в рості, втрата тургору) порівняно до необроблених ділянок

Рівень пригнічення залежить від розміру бур’янів на момент внесення, норми використання препарату, погодних умов до, під час та після внесення, а також конкурентної здатності власне посіву ріпаку.

Стійкі види бур’янів: Осот (будяк), види, Латук (молокан), види, Молочай, види

Упаковка: 0,6 кг 

Остерегайтесь подделок, покупайте сертифицированное!

Купить Гербицид Сальса, средства защиты растений или посевной материал Вы можете в таких областях Украины как: Киевская, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,

Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,

Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая, Кировоградская, Закарпатская, Черниговская, Тернопольская,  Волынская,  Ивано-Франковска, Ровенская

Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействия на организмКонтактные  
Препаративная форма  Водная суспензия
Химический составНеорганические
Производитель  Du Pont de Nemours & Company
Страна производительСША
 • Цена: от 25 468,75 грн./кг