Корзина
110 отзывов
+380507715551
+380671923086
+380500121747
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
Купить Гербицид Фабиан

Купить Гербицид Фабиан

 • В наличии

от 6 996,89 грн./кг

+380671923086
 • +380500121747
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • +380671923201
 • +380500119943
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купить Гербицид Фабиан
Купить Гербицид ФабианВ наличии
от 6 996,89 грн./кг
Купить
+380671923086
 • +380500121747
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • +380671923201
 • +380500119943
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербіцид  Фабіан для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах сої

Унікальний гербіцид – ідеальна соя

Культура

Норма витрати препарату, г/га

Спосіб та час обробки

Соя

100

Обприскування вегетуючих бур’янів у ранні фази їхнього розвитку (злакові – до 2-3 листків, дводольні – до 4-6 листків) незалежно від фази розвитку культури


 

Переваги препарату:

 • широкий спектр дії, знищення більшості видів бур’янів, включаючи осоти, амброзію, повитицю
 • пластичність щодо строків застосування: внесення до посіву, до сходів чи по вегетації культури
 • дія на бур’яни через листки та коріння
 • ґрунтова гербіцидна активність
 • довготривалий період захисної дії: протягом практично всього періоду вегетації культури
 • низькі норми витрати, економічність застосування

Призначення:

селективний двокомпонентний гербіцид для захисту посівів сої від однорічних і деяких багаторічних дводольних і злакових бур’янів.

Діючі речовини:

імазетапір, 450 г/кг, та хлоримурон-етил, 150 г/кг.

Препаративна форма:

гранули, що диспергуються у воді.

Характеристика діючих речовин:

імазетапір належить до класу імідазолінонів, хлоримурон-етил – до класу похідних сульфонілсечовин.

Спектр дії:

високочутливі та середньочутливі до препарату бур’яни: амброзія полинолиста, осот польовий, галінсога дрібноквіткова, гірчак (види), гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, нетреба (види), зірочник середній, канатник Теофраста, стоколос (види), кохія вінична, жовтозілля звичайне, лутига (види), лисохвіст польовий, молочай (види), тонконіг однорічний, вівсюг польовий, кульбаба лікарська, грицики звичайні, жабрій звичайний, соняшник смітний, просо (види), редька дика, пальчатка кров’яна, смикавець (види), шпергель польовий, мишій (види), щириця (види), паслін чорний.

Помірночутливі види: берізка польова, рутка лікарська, лобода (види), комеліна звичайна, пирій повзучий, сорго алепське (гумай), шерстяк волосистий.

Механізм дії:

обидва активних інгредієнти препарату належать до групи інгібіторів синтезу ацетолактатсинтази. Протягом декількох годин після обробки вони проникають через листки і коріння бур’янів, пересуваються флоемою і ксилемою і накопичуються в точках росту, пригнічуючи процеси синтезу протеїну, що призводить до порушення поділу і росту клітин меристем.

Швидкість дії:

гербіцид зупиняє ріст бур’янів через декілька годин після обробки, і майже зразу вони перестають конкурувати з рослинами сої. За теплої вологої погоди видимі симптоми гербіцидного впливу спостерігаються через 5 ― 7 днів після обприскування, за низьких температур чи посухи – пізніше.

Повна загибель бур’янів відбувається протягом 3 ― 4 тижнів.

Симптоми впливу:

повна зупинка росту, пожовтіння і поблідніння (хлороз) листків. У дводольних бур’янів протягом 1 ― 3 тижнів після обробки листки стають хлоротичними, точки росту поступово відмирають, коренева система не розвивається. Бур’яни не кущаться, у деяких спостерігається карликовість. У злакових бур’янів спочатку жовтіє центральний листок, потім вони набувають антоціанового забарвлення, коріння відмирає. Ледь утворені молоді корінчики, досягши довжини 1 ― 1,5 см, також гинуть.

Період захисної дії:

Фабіан забезпечує захист посівів сої від бур’янів протягом усього періоду вегетації.

Інструкція по використанню гербіциду Фабіан

за незначного і середнього рівня забур’яненості однорічними і багаторічними дводольними (включаючи види осоту) і однорічними злаковими бур’янами найефективніше обприскування ґрунту до висіву чи до сходів сої або раннє післясходове застосування Фабіану (дводольні бур’яни повинні мати не більше 4 ― 6, а злакові – не більше 2 ― 3 листків). У разі переростання однорічних злакових бур’янів рекомендовано використовувати бакову суміш Фабіану (100 г/га) і Міури (0,3 ― 0,4 л/га).

За високої забур’яненості посівів однорічними і багаторічними злаковими бур’янами, а також за переростання ними уразливих фаз доцільно спочатку внести Фабіан, а потім додатково провести обробку грамініцидами (Міура та ін.). Обприскування здійснюють за досягнення злаковими бур’янами висоти 10 ― 15 см. За високої забур’яненості однорічними і багаторічними злаковими і дводольними бур’янами спочатку вносять ґрунтові гербіциди, а потім проводять обприскування по вегетації Фабіаном. Залежно від кількості вологи в ґрунті, можливі такі варіанти: за нестачі вологи в ґрунті рекомендовано до висіву сої внести в ґрунт Трефлан (2 ― 2,5 л/га) з обов’язковим загортанням, а по вегетації сої провести обприскування Фабіаном; на перезволожених ділянках: до появи сходів сої вносять Лазурит (0,5 кг/га), а потім по вегетації сої проводять обробку Фабіаном.

В умовах затяжної весни, коли строки висіву сої затягуються, а кількість сходів бур’янів зростає, доцільно за 2 ― 5 днів до висіву (чи, залежно від ситуації, за 2 ― 5 днів до сходів сої) провести обробку проти всіх видів бур’янів гербіцидами суцільної дії Торнадо (2 ― 3 л/га). Фабіан в подальшому внести по сходах бур’янів.

В екстрених умовах за значного переростання бур’янів можна використовувати спочатку проти однорічних і деяких багаторічних дводольних і однорічних злакових бур’янів бакову суміш Фабіану (100 г/га) з Набобом (1 л/га), а потім провести обробку грамініцидами проти багаторічних злакових бур’янів.

У боротьбі з перерослою лободою білою підсилити дію Фабіану можна за допомогою бакової суміші з Набобом (100 г/га + 1 л/га).

За суцільного посіву сої можливе внесення Фабіану після висіву культури до сходів бур’янів.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

оскільки Фабіан володіє ґрунтовою гербіцидною активністю, для її максимального прояву необхідно, щоб ґрунт перед обприскуванням був добре розроблений і вирівняний, без грудок, що забезпечує рівномірне розподілення препарату ґрунтовим горизонтом. Під час обприскування важливо забезпечити покриття робочим розчином не тільки бур’янів, але й ґрунту. За внесення препарату після висіву сої для збереження гербіцидного «екрану» і пролонгування ґрунтової дії не рекомендується проводити механічні обробітки посівів протягом 3 тижнів після обприскування.

Обмеження щодо сівозміни:

за пересівання в рік застосування Фабіану можна висівати озиму пшеницю, наступного ро ку – ярі та озимі зернові, кукурудзу; через 2 роки – всі культури без обмежень.

Сумісність:

Фабіан можна використовувати в бакових сумішах з Набобом (1 л/га), Міурою (0,3 ― 0,4 л/га), а також з ПАР Ад’ю (200 мл/га).

Витрата робочої рідини:

300 л/га.

Упаковка:

флакони –1 кг.

Остерегайтесь подделок, покупайте сертифицированное!

Купить Гербицид Фабиан, средства защиты растений или посевной материал Вы можете в таких областях Украины как: Киевская, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,

Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,

Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая, Кировоградская, Закарпатская, Черниговская, Тернопольская,  Волынская,  Ивано-Франковска, Ровенская

 

Основные
Производитель  Август
Страна производительБеларусь
Препаративная форма  Гранулы 
Характер действия пестицидаИзбирательного 
Химический составНеорганические
Пользовательские характеристики
Тип воздействия на организмКонтактные
 • Цена: от 6 996,89 грн./кг