Корзина
41 отзыв
ТОВ ІНТЕР-АГРО С
380502702422

Инсектицид Дозор

  Инсектицид Дозор
В наличии

от 324,64 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (50) 270-24-22
 • +380 (98) 510-84-81 МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ЯРОСЛАВ
 • +380 (50) 984-91-36
 • +380 (68) 442-52-70 МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ СЕРГІЙ
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (50) 270-24-22
   +380 (98) 510-84-81, МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ЯРОСЛАВ
   +380 (50) 984-91-36
   +380 (68) 442-52-70, МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ СЕРГІЙ
  • Адрес:
   м. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11, Кропивницкий, Кировоградская область, 25006, Украина
  • Email:
   tovinteragros@gmail.com

Дозор селективний інсектицид проти широкого спектру шкідників на яблуні і винограді

Діюча речовина: феноксикарб, 250 г / кг

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція: порошок

Тарна одиниця: пакет 600 г

Механізм дії При контакті з шкідливими комахами препарат діє як регулятор росту і розвитку, блокує в них процеси переходу в наступну стадію. ЗА РАХУНОК селективну дію не робить негативного впливу на більшість видів корисних комах.

Для підвищення урожайності та якості плодів пропонуємо використати мікродобриво Мікро-Мінераліс Молібден та мікродобриво Мікро-Мінераліс Універсальний +

Характеристика та переваги

 • Препарат характеризується високою селективністю по відношенню до корисних комах ― нетоксичний для бджіл та джмелів, а також іншої корисної ентомофауни.
 • Тривала біологічна активність і вплив на наступні генерації шкідників забезпечують надійну і тривалу захист плодових культур від шкідників.
 • Включення препарату в комплексну систему захисту плодових і виноградників дозволяє значною мірою зменшити кількість обробок іншими інсектицидами.
 • Безпечний для працюючих і навколишнього середовища.
 • Сумісний з більшістю пестицидів, які використовуються для захисту садів і виноградників, дозволяють застосовувати препарат ДОЗОР® в бакових сумішах в комплексних системах захисту, але перед застосуванням слід проводити оцінку на сумісність з партнерськими компонентами.

 Рекомендації щодо застосування інсектециду Дозор

Проти яблуневої плодожерка перше обприскування проводять на початку льоту метеликів першого покоління (початок періоду кладки яєць). Як правило, це збігається з періодом формування зав'язей ― опадання пелюсток. Друге обприскування проводять проти другого покоління шкідників.

Проти яблуневої листовійки першу обробку проводять проти гусениць п'ятого покоління для запобігання її окукливания. В залежності від погодних умов це збігається з періодом цвітіння або після нього. Для боротьби з іншим поколінням обов'язковим є застосування даних феромонного моніторингу.

Проти мінуючої молі обприскування проводять на початку масового льоту метеликів першого покоління. Як правило, це збігається з фенофаза рожевий бутон і продовжується в період цвітіння яблуні, що збігається з термінами обприскування проти листокруток і дозволяє забезпечити захист плодових насаджень від обох видів шкідників.

Проти виноградної листовійки обробку проводять проти кожного покоління за умови перевищення економічного порогу шкодочинності. Одноразову обробку проводять на початку масового льоту шкідника, але до початку кладки яєць. Можливим є також і дворазове внесення препарату (у два етапи по 300 г / га): перше внесення ― на початку масового льоту шкідника; другий внесення ― через 8 ― 12 діб.

 

Для максимальної ефективності дію препарату на шкідників строки внесення обов'язково погоджують з даними феромонного моніторингу (1 феромонна пастка на 5 га), а також з даними прогнозів районних станцій захисту рослин.

 

Норма витрати робочого розчину 1000 л / га. Обов'язковим є рівномірне і повне покриття поверхні рослин робочим розчином. Дощ протягом двох годин після застосування препарату може знизити ефективність його дії.

 

Для приготування робочого розчину необхідну кількість препарату розчиняють у 5-6 л води. Заповнюють бак обприскувача на 1/3 об'єму чистою водою. Вмикають режим змішування і додають попередньо розчинений препарат. Доливають бак обприскувача до повного об'єму водою при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування повинен бути постійно включений для забезпечення однорідності робочого розчину.

 

 Регламент щодо застосування

 

Культура

Вредный объект

Норма расхода препарата, кг/га

Яблоня

Листовертки, яблоневая плодожерка, минирующая моль

0,6

Виноградники

Листовертки

 

Термін виходу людей на оброблені площі для виконання механізованих робіт становить 3 дні, для ручних робіт ― 7 днів. Максимальна кількість обробок на яблуні ― 3, на винограді ― 1. Строк останньої обробки до збирання врожаю становить 30 днів для яблуні і 20 днів для винограду.

 

Остерігайтеся підробок, купуйте сертифіковане!

Купить Инсектицид Дозор, средства защиты растений или посевной материал Вы можете в таких областях Украины как: Киевская, Винницкая, Донецкая, Днепропетровская, Житомирская,

Запорожская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Сумская, Тернопольская,

Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черновицкая, Кировоградская, Закарпатская, Черниговская, Тернопольская,  Волынская,  Ивано-Франковска, Ровенская

Характеристики
Основные
Характер действия пестицида Избирательного  
Препаративная форма   Водная суспензия
Химический состав Неорганические
Производитель   Нертус
Страна производитель Венгрия
Информация для заказа
 • Цена: от 324,64 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!

Контакты
 • Телефон:
  +380 (50) 270-24-22
  +380 (98) 510-84-81, МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ЯРОСЛАВ
  +380 (50) 984-91-36
  +380 (68) 442-52-70, МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ СЕРГІЙ
 • Адрес:
  м. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11, Кропивницкий, Кировоградская область, 25006, Украина
 • Email:
  tovinteragros@gmail.com
Карта