Продавец Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
110 отзывов
+380507715551
+380671923086
+380500121747
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
 • picture 1
  Купить Стимулятор роста Альбит

  Купить Стимулятор роста Альбит

  • В наличии

  2 660,55 грн.

  +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  • +380671923201
  • +380500119943
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  • График работы
  • Адрес и контакты
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности
  Купить Стимулятор роста Альбит
  Купить Стимулятор роста АльбитВ наличии
  2 660,55 грн.
  Купить
  +380671923086
  • +380500121747
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
  • +380671923201
  • +380500119943
   МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
  Описание
  Характеристики
  Информация для заказа
     

  Стимулятор роста та антистресант Альбіт

  Альбіт - препарат нового покоління біологічного походження. Діюча речовина альбіта - природний біополімер - полі-β-гидроксимасляная кислота з грунтових бактерій Bacillus megaterium і Pseudomonas aureofaciens. У природних умовах, дані бактерії живуть на коренях рослин, стимулюють їх зростання, захищають від хвороб і несприятливих умов зовнішнього середовища. До складу препарату також входять речовини, що стабілізують і підсилюють ефект основного д. В .: магній сірчанокислий, калій фосфорнокислий, калій азотнокислий, карбамід та терпенові кислоти хвойного екстракту.

  Альбіт не містить живих мікроорганізмів (а тільки д. В. З них), що робить дія препарату більш стабільним, менш схильним до впливу умов зовнішнього середовища. Перевагою альбіта перед аналогічними препаратами є його сумісність з усіма пестицидами і добривами.

  Альбіт характеризується низькою вартістю і екологічністю біологічних препаратів, в той же час по ефективності і стабільності наближається до хімічних.

  Механізм дії альбіта заснований на стимуляції природних захисних реакцій рослин: активізації антиоксидантних ферментів і індукції імунної відповіді, регуляції надходження елементів живлення і розвитку рослин.

  Альбіт - комплексний препарат, антістрессант, що володіє властивостями регулятора росту і фунгіциду. Застосовується для обробки насіння і при позакореневих обробках рослин.

  Ефективність альбіта підтверджена в більш ніж 500 польових дослідах на 60 сільськогосподарських культурах (зернові, соняшник, горох, соя, цукрові буряки, картопля, ріпак, льон, виноград, яблуня, овочеві та інші).

  Успішно застосовується сільгоспвиробниками від Німеччини та Швейцарії до Примор'я і Китаю, від Швеції до Узбекистану, в т.ч. в 45 регіонах Росії.

  Служить хліборобам вже більше 16 років.

   

  Антістрессант

  Антідотная (антистресовий) ефект альбіта при використанні з хімічними пестицидами становить від 5 до 93%, іншими словами, Альбіт здатний запобігти таким втратам врожаю. Знімає гербіцидний стрес: додавання альбіта до гербіцидів дозволяє підвищити врожайність у середньому на 16,6% в порівнянні з використанням чистих гербіцидів.

   

  Стимулятор росту рослин

  За рахунок інтенсифікації фізіолого-біохімічних процесів, Альбіт дозволяє прискорити проходження фенофаз сільськогосподарськими культурами. В результаті, тривалість вегетаційного періоду, необхідного для отримання повноцінного врожаю, скорочується на 3-12 діб, що дозволяє вчасно зібрати врожай і отримувати стійкий результат вирощування південних культур.

   

  Фунгіцидну дію

  На відміну від хімічних фунгіцидів, альбом не має токсичну дію на патогенів, а захищає рослини від хвороб шляхом підвищення природного імунітету рослин. Тому Альбіт треба застосовувати до появи перших ознак захворювання і при ураженості рослин комплексом інфекцій не більше 30% (за відсутності внутрішніх інфекцій). При більш високому рівні захворювання, препарат рекомендується поєднувати в бакових сумішах з хімічними фунгіцидами.

  Стабільність дії альбіта в середньому в 2 рази вище, ніж у інших біопрепаратів і на 26% вище, ніж у хімічних фунгіцидів. Дозволяє отримувати високий ефект з року в рік при різних погодних і грунтово-агрохімічних умовах. Знижує вартість фунгіцидних обробок та обсяги внесених добрив на 20-45%.

  Альбіт має захисну дію, стримуючи розвиток широкого кола основних хвороб сільськогосподарських культур (кореневих гнилей, борошнистої роси, листостеблових плямистостей, бурої іржі, фузаріозу, септоріозу, антракнозу, парші, фітофторозу, білої та сірої гнилі, бактеріозів та інших) - всього препарат зареєстрований в Як фунгіциду для боротьби з 26 хворобами рослин. Біологічна ефективність альбіта проти хвороб становить у середньому 40-90%. Ефективність альбіта проти багатьох захворювань не поступається набагато більш дорогим хімічних засобів захисту, що перевершує Альбіт за ціною в десятки разів. Так, проти кореневих гнилей зернових культур біологічна ефективність альбіта складає в середньому 59-81%, у той час як у хімічних протруйників вона дорівнює 40-70%.

   

  Зниження витрати фунгіцидів і протруйників

  Обробка рослин більшістю хімічних пестицидів викликає стрес і тимчасове пригнічення рослин (затримка росту і розвитку), що негативно позначаються на врожаї і його якості. Альбіт знімає стрес, який чинить фунгіцидами на рослини, а також підсилює природні захисні механізми рослин проти захворювань, що призводить до посилення фунгіцидної дії хімічного препарату.

  Тому, використання хімічних фунгіцидів в баковій суміші з альбіта дозволяє застосовувати найменшу з рекомендованих норм витрати фунгіциду, або навіть використати його часткову (половинну) дозу, при повному збереженні захисного ефекту. Було проведено більше 250 польових дослідів з фунгіцидами та фунгіцидними протруйниками (на основі беномила, диметоморф, дітіанона, дифеноконазола, карбендазіма, Карбоксин, манкоцеб, мафеноксама, металаксилу, пропіконазол, сірки, спіроксаміна, тебуконазолу, тіабендазол, Тірам, тріадіменола, флутриафол, хлорокиси міді , Цимоксаніл, ципроконазол і епоксіконазола), які переконливо доводять, що комбінація альбіта з половинною нормою хімічного фунгіциду є не менш ефективною, ніж повна доза фунгіциду.

   

  Підсилює постачання рослин елементами живлення

  За рахунок розмноження в грунті азотфиксаторов, фосфат-солюбілізірующіх та інших корисних бактерій, Альбіт на 18-47% збільшує коефіцієнт використання елементів мінерального живлення рослинами з грунту і добрив. В результаті рослини більш ефективно використовують наявні поживні ресурси, дозволяючи знизити витрату мінеральних добрив на 10-30%. На середньо окультуреної грунті використання альбіта споcобно замінити до 18 кг / га д. В. азотних добрив і 14 кг / га фосфоровмісних добрив.

   

  Підсилює посухостійкість рослин на 10-60%

  В даний час Альбіт є єдиним пестицидом, офіційно рекомендованим для підвищення посухостійкості сільськогосподарських культур в Росії.

   

  Забезпечує стабільний урожай

  Здатність препарату забезпечувати стабільний врожай в різних умовах відкриває широкі перспективи для його застосування. Альбіт підвищує врожайність в середньому на 5-20%. Забезпечує збільшення врожаю зернових на 2,9-10,7 ц / га, цукрових буряків - від 48,1 ц / га, соняшнику - від 3,4 ц / га, картоплі - від 34,3 ц / га, сої - від 3,2 ц / га. Надбавка врожаю в середньому в 2,25 рази вище ніж у аналогічних препаратів.

   

  Підвищує якість врожаю

  Альбіт підвищує вміст клейковини в зерні пшениці на 0,5-5,1% (в середньому на 2,3%). Цукристість цукрових буряків збільшується в середньому на 0,3-2,0%, зростає вихід олії у соняшнику. Зміст вітамінів в овочах збільшується на 6-25%, а вміст нітратів знижується на 16-26%.

   

  Низька вартість

  Вартість гектарної норми для більшості культур - менше 42 грн.
  Виробник препарату «Альбіт» - ТОВ «Науково-виробнича фірма« Альбіт »(Росія, Московська обл., М Пущино).

  Альбіт виробляється на сучасному ферментаційному обладнанні французької фірми Pierre Guerin SAS. Препарат розроблений в Науково-виробничій фірмі «Альбіт» співробітниками Біологічного наукового центру Російської Академії Наук (м Пущино, Московська обл.).

  Технологія виробництва препарату відпрацьована в рамках програми цільового фінансування «Створення технології отримання універсального біопрепарату, що забезпечує повноцінний розвиток рослин і захист їх від фітопатогенів».

   

  Творці альбіта займаються розробкою біопрепаратів вже більше 30 років, що дозволило максимально врахувати побажання і запити трудівників сільського господарства.

  Препаративна форма альбіта: текуча паста (ТПС) з приємним хвойним запахом, легко змішується з водою.

  Альбіт має тривалий термін зберігання (3 роки при температурі від -20 ° С до + 25 ° С).

  Препарат розфасований у пластмасові флакони
  ємністю 1 літр, упаковані в коробки по 16 літрів.

  За своїми токсикологічними властивостями, Альбіт належить до 4 класу небезпеки, тому важливою відмітною особливістю альбіта є його практично повна нешкідливість для людини, тварин і рослин.

  Основные атрибуты
  Страна производительРоссия
  Вид удобренияМикроудобрение
  Концентрированная форма удобрения  Да
  Препаративная форма  Концентрат эмульсии
  • Цена: 2 660,55 грн.