Продавец Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
113 отзывов
+380507715551
+380671923086
+380500121747
УкраинаКировоградская областьКропивницкийм. Кіровоград пр-т Перемоги 18 оф 11
Інтернет-магазин засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мікроелементів
Корзина
Купить Гербіцид Форвард, МКЭ

Купить Гербіцид Форвард, МКЭ

 • В наличии

278,38 грн.

+380671923086
 • +380500121747
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • +380671923201
 • +380500119943
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купить Гербіцид Форвард, МКЭ
Купить Гербіцид Форвард, МКЭВ наличии
278,38 грн.
Купить
+380671923086
 • +380500121747
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
 • +380671923201
 • +380500119943
  МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
Описание
Информация для заказа

Масляний концентрат емульсії

60 г / л хізалофоп-П-етилу

Післясходовий системний гербіцид для контролю однорічних і багаторічних злакових бур'янів на широкому спектрі сельскохозяйтсвенних культур.


Переваги


Контролює весь спектр злакових бур'янів, включаючи злісні - пирій повзучий, сорго, Свинорой, вівсюг, куряче просо та ін.
Посилена гербіцидна активність і швидке проникнення препарату через лист за рахунок новітньої олійною формуляції
Препарат з серії ЕкоПлюс з підвищеною біологічною ефективністю
Знижена пестицидна навантаження на культуру
Знищення бур'янів разом з кореневою системою
Сумісний в бакових сумішах з більшістю препаратів
Високоселектівен до культури в будь-якій фазі розвитку
дозволена авіаобробці


Механізм дії

 

Хізалофоп-П-етил швидко поглинає і легко переміщується в рослині, накопичується в вузлах і підземних кореневищах багаторічних злакових бур'янів, повністю руйнує меристемних тканини кореневищ.


Препаративна форма у вигляді масляного концентрату емульсії забезпечує поліпшення процесу проникнення гербіциду. Саме масло служить провідником діючої речовини через восковий шар листа і сприяє швидкому і легкому проникненню препарату в глибокі шари сорного рослини. Частинки діючої речовини в масляній емульсії перебувають в дрібнодисперсному стані, забезпечуючи найкращі показники стабільності та однорідності розпорошується розчину, що також сприяє глибокому проникненню препарату.

 

Потрапляючи на бур'ян, масляна емульсія рівномірно розподіляється, утворюючи плівку на поверхні листа, яка перешкоджає випаровуванню і змивання препарату. Тим самим довше зберігається гербіцидна активність препарату, яка не залежить від погодних умов. Маючи високу системною активністю, діюча речовина швидко переноситься до точок росту коренів і пагонів, знищуючи бур'яни разом з кореневою системою і запобігаючи їх відростання.


Період захисної дії

 

Забезпечує захист культури від бур'янів протягом усього вегетаційного періоду. Препарат поглинається листям і переноситься до точок росту пагонів і кореневищ, надає гербіцидну дію на чутливі бур'яни, наявні в посівах на момент обприскування.

 

Швидкість впливу

 

Зростання бур'янів припиняється відразу після обробки. Бур'яни гинуть через 7-10 днів.

 

Спектр придушуються бур'янів

 

Однорічні злакові бур'яни: лисохвіст, мітлиця, вівсюг звичайний, просо куряче, канареечник, мишій сизий, мишій зелений, росичка кров'яна, плевел, вогнище, тонконіг однорічний;
Багаторічні злакові бур'яни: пирій повзучий, Свинорой пальчатий, сорго, мітлиця біла, тонконіг звичайний, ветвянка, очерет звичайний.

 

Сумісність з іншими пестицидами

 

Допускається використання гербіциду в бакових сумішах з препаратами бетареновой групи (Бетарен 22, Бетарен Експрес АМ, Бетарен Супер МД), з препаратми на основі клопіралід (Лорнет) на посівах буряків, препаратами на основі клопіралід (Лорнет) на посівах буряків, з дозволеними гербіцидами проти дводольних бур'янів на посівах сої та льону. У кожному разі рекомендується попередня перевірка на фізико-хімічну сумісність змішуються компонентів.

 

Можливість виникнення резистентності

 

Випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено.

 • Цена: 278,38 грн.